Back to top

Sporteredmények

2017.6.25- én az Aranycsapat Alapítvány Agárdon rendezte meg az Összmagyar Nemzeti Labdarúgó Diákbajnokság döntőjét.

A bajnokság  fő szponzora  Agárd városa volt.

A Sportgimnázium és a Vidékfejlesztési Szakközépiskola egyesített  csapata ismét gyözött.

/ már harmadszor egymás után/

A döntőben a Marosvásárhelyi Sportiskola csapatát győzték le 1:0 –ra. A díjakat  Kű Lajos, Agárd polgármestere  és Wichmann Tamás adták át. 

A legjobb kapus Halász Dominik lett. A góllövő címet Lénárt Ádám nyerte el.

 

Csapat névsora :

Kapus:

Halász Dominik

Mezőnyjátékosok :

Rigó Dávid, Simon Dávid, Lelkes Áron, Labuda Róbert,Wiedermann Károly,

Tóth Attila, Hegedűs Balázs,  Kántor Levente, Rajkovics József, Kürti Tamás,

Lénárt Ádám, Radi Gergely, Majthényi Ádám, 

Edzők:Zsákovics Tibor, Mgr.Hegedűs László

26. 6. 2017

2017.6.9 -10 -én iskolánk  kézilabdás diáklányai  Veszprémben barátságos mérkőzésen vettek részt.

 A mérkőzésen  nem  az eredmény volt a fő cél,  hanem a barátság ápolásának a bővítése több sportágban  /lányaink 15 góllal nyertek/.

A jövőben fiúknál a  futsalban, a lányoknál fociban is tervezzük  bővíteni  az együttműködést.

Diákjaink az ottlétük során  a közeli balatoni strandot is meglátogatták.

A csapat névsora: Czetli Krisztína, Csontos Lilla, Józan Réka, Kozma Emese,Marczell Melinda, Posvancz Rebeka, Rudy Brigitta, Sághi Dóra Emese,Török Réka,Varga Beáta, edző: Németh Lívia.

15. 6. 2017

Atlétika - lányok:

Jakab Napsugár -800m futás - 2.hely

Dénes Ilona – 400 m futás – 5.hely

Kozma Emese – súlylökés – 4.hely

 

Labdarúgás - fiúk : 5. hely

3. 5. 2017

A Nagyszombati Kerületi Önkormányzat 2017.áprílis 27-én és 28-án rendezte meg a XI. Megyei olimpiát.

Eredmények:

Kézilabda -lányok - 1.hely /ők képviselhetik a megyét az országos bajnokságon, ami Dunaszerdahelyen kerül megrendezésre/

A legjobb játékos: Posvancz Rebeka 

3. 5. 2017

2017.4.12-én – Dióspatonyban rendezték meg a nagypályás labdarúgás járási döntőjét

Eredmények:

Sportgimnázium – Vidékfejlesztési Szakközépiskola - 1 : 1

Vidékfejlesztési Szakközépiskola – Vámbéry Á.Gimnázium – 0 : 3

Sportgimnázium – Vámbéry Á. Gimnázium - 4 : 1

Helyezések :

1.hely – Sportgimnázium

2. hely - Vámbéry Á. Gimnázium

3. hely - Vidékfejlesztési Szakközépiskola Dunaszerdahely

A Sportgimnázium ismét megvédte a címét, és képviselheti járásunkat a megyei olimpián Nagyszombatban.

A csapat névsora: Bolyó László, Bolzan Erik, Bujka Nikolas, Cződör Alexander, Domonkos Bence Tibor, Kardos Richard, László János, Lénárth Ádám, Kántor Levente, Mészáros Ádám, Morvai David, Nagy Mate, Puha László, Rajkovics József, Somogyi Barnabás, Tóth Denis edzők : Zsákovics Tibor, Mgr.Hegedűs László

26. 4. 2017

Az idei kosárlabda-bajnokságot Somorján rendezték meg. Házigazdája a Madách Imre Gimnázium volt.

 

Végeredmény-lányok

1. MI. Gimnázium, Somorja x 3 x 3 x 0 x 0 x 99:51 x 6

2. Sportgimnázium, DS x 3 x 2 x 0 x 1 x 72:58 x 4

3. Vidékfejlesztési SZKI, DS x 3 x 1 x 0 x 2 x 46:67 x 2

4. Magángimnázium, DS x 3 x 0 x 0 x 3 x 49:84 x 0

5. 4. 2017

A városi sportcsarnokban rendezték meg  a középiskolás lányok járási floorball-bajnokságát.

A döntőben a következő csapatok vettek részt: 

  1. Sportgimnázium
  2.  Vidékfejlesztési Szakközépiskola
  3. Szabó Gyula Szakközépiskola
  4. Vámbéry Ármin Gimnázium

 

Iskolánk csapata a 2. helyezést érte el.

5. 4. 2017

2017. március elején Veszprémben rendezték mega z 1. Noszlopy labdarúgó tornát, melyen a Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Sportgimnázium diákjai közös klubuk nevén – Sportgimnázium DAC – vettek részt.

Csapatok :

1. Sportgimnázium DAC „1“ Sportgimnázium és Vidékfejlesztési Szakközépiskola- idősebb diákok

2. Pápa Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élemiszeripari Szakközépiskola és Kollégium

3. Sportgimi DAC „2“ Sportgimnázium és Vidékfejlesztési Szakközépiskola-fiatalabb diákok

4. Noszlopy „2“ Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium - fiatalabb diákok

5. Noszlopy „1“ Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium – idősebb diákok

 

A torna legjobb játékosa Lénárt Ádám és a legjobb kapus pedig Halász Dominik lett.

Mérkőzések a megszabott szabályok szerint játszódtak / 4+1 ,hazaadások korlátlanul, a többi a teremlabdarúgás szabályai szerint /. 2017.3.7 – én labdarúgóink megnézték a Veszprémi kézilabda arénában az NB I mérközést /Veszprém – Orosháza/.

A mérkőzés elött a két iskola diákjai a barátság jelképeként két fát ültettek el az iskola területén. 2017.3.9-én - nagypályás labdarúgásban mértük össze tudásunkat a hazai fiatalabb és idősebb korosztályokkal.

Mindkét csapatunknak győzött.

Fiatalabb csapatunk 3 : 2 re /góllövők: Wiedermwnn 2x,Vasi / Idősebbek 5 : 3 ra / góllövők: Lénárt 3x,Morvai,Ciria / bizonyultak jobbnak a hazaiaknál.

A csapatok névsora:

Fiatalabb diákok :

kapus : Koleszár András

mezőnyjátékosok: Szerencsés Ákos, Tóth Norbert, Halász Vendel, Cződör Sándor Labuda Róbert, Gálffy Márk, Bertalan Viktor, Vasi Zoltán, Ďuráč Nikolas, Wiedermann Károly

Idősebb diákok: kapus : Halász Dominik mezőnyjátékosok: Simon Dávid, Tóth Jozef, Puha László, Kürti Tamás, Földes Frigyes,Radi Gergely, Ciria Csaba, Morvai Dávid, Lénárt Ádám, Tóth Attila Edzők : Mgr.Hegedűs László , Zsákovics Tibor

14. 3. 2017

Február 4-én rendezték meg Naszvadon a Nyugat-szlovákiai karate szövetség nyílt bajnokságát. A versenyen résztvevő 272 senior és ifi közül nem hiányoztak a dunaszerdahelyi IPPON karate klub karatékái sem.

A klub legeredményesebb versenyzője Csiba Dávid /iskolánk tanulója - a képen balról a második/ most is sikeresen vette az akadályokat és a 18-20 junior kata kategóriában 1. helyet, valamint a senior kata kategóriában szintén 1. helyet szerzett. 

2. 3. 2017

2017. 2. 28-án a  - városi sportcsarnokban rendezték meg a lányok járási kézilabdaversenyének döntőjét.

Eredmények:

Vidékfejlesztési Szakközépiskola . - Sportgimnázium  -  12 : 14

Magángimnázium - Vámbery Á.Gimnázium -   13 : 9

Vámbery Á.Gimnázium - Sportgimnázium  -   12 : 15

Vidékfejlesztési Szakközépiskola -  Magángimnázium - 10 : 14

 Magángimnázium -   Sportgimnázium  - 10 : 16

Vámbery Á.Gimnázium – Vidékfejlesztési Szakközépiskola - 12 : 17

 

Helyezések:

1.hely -  Sportgimnázium

2.hely  -  Magángimnázium

3.hely -  Vidékfejlesztési Szakközépiskola

4. hely-   Vámbéry Ármin Gimnázium

 

A bajnokcsapat névsora:

Balázs Réka, Bosak Cyntia,Csontos Lilla, Fekete Vanessa, Jakab Napsugár, Józan Réka, Kozma Emese, Marczell Melinda, Posvancz Rebeka, Rudy Brigitta, Sághi Dóra Emese, Šesták Margaréta,

 

Edző : Mgr.Németh Lívia

 

 

1. 3. 2017

2017. 1.14-én 27. alkalommal volt Pápa városa a nemzetközi teremlabdarúgó torna házigazdája.

Az idei megmérettetésen a házigazdák mellett Szlovákiából, Németországból, Lengyelországból, Erdélyből és Magyarországról is vettek részt a csapatok.

A csapatok két csoportban küzdöttek a pontokért.

Iskolánk csapata a csoportmérkőzésen a 2. helyen végzett.

A harmadik helyért a másik csoport második helyezettjével, a Gorlicei csapattal játszott mérkőzést iskolánk csapata nyerte.

Végeredmény:

1. Veszprém FC USE

2. Leinefelde Németország

3. Sportgimnázium és a Vidékfejlesztési Szakközépiskola csapata.

 

A torna legjobb góllövője iskolánk labdarúgója, Ďuráč Nikolas három góllal

18. 1. 2017

2016. november 23-án a városi sportcsarnokban harmadik alkalommal rendezett nemzetközi kézilabda-tornát.

Résztvevő csapatok:

Sportgimnázium Vidékfejlesztési Szakközépiskola

Komáromi VSE Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola - Pápa

Egészségügyi Szakközépiskola - Dunaszerdahely

 

EREDMÉNYEK:

Komáromi VSE–Pápa 11:14.

Komáromi VSE–Dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Sportgimnázium 9:16.

Komáromi VSE–Egészségügyi Szakközépiskola, Dunaszerdahely 16:1.

Pápa–Dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Sportgimnázium 12:23.

Pápa–Egészségügyi Szakközépiskola, Dunaszerdahely 21:3.

Dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Sportgimnázium–Egészségügyi Szakközépiskola, Dunaszerdahely 18:0.

Végeredmény:

1. Dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Sportgimnázium

2. Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola, Pápa

3. Komáromi VSE

4. Egészségügyi Szakközépiskola, Dunaszerdahely

A győztes csapat névsora:

kapusok: Ibolya Csilla, Vajas Krisztina, Sághy Dóra Emese

mezőnyjátékosok: Varga Beáta, Czetli Krisztina, Karika Dominika, Mészáros Szabina, Török Réka, Balázs Réka, Bosák Cyntia, Csontos Lilla, Józan Réka, Posvancz Rebeka, Rudy Brigitta, Šesták Margaréta, Varga Edina.

Edző: Németh Lívia.

A díjakat és okleveleket Horváth Zoltán, Dunaszerdahely város alpolgármestere és Hegedűs László, igazgatóhelyettes adták át a helyezetteknek.

12. 1. 2017

Oldalak