Back to top

Egyéb

Laczkó Bálint- asztalitenisz

2022.06.22-től 25-ig Győrött került megrendezésre  az Ifjúsági Asztalitenisz Világfesztivál  300 versenyzővel, köztük 3. SM diákjával Laczkó Bálinttal, aki nagyon szépen szerepelt, hiszen párosban a legjobb 8 közé került, egyéniben pedig a legjobb 16 közé. Eredményéhez gratulálunk!

28. 6. 2022

Hegedűs Réka sikere

2022.június 14-19-ig Bukarestben került megrendezésre a birkózó Európa – bajnokság. Hegedűs Réka, az 1.SM diákja a kadett korosztályban a nagyon szép 5. helyen végzett, és ezzel kvalifikálta magát a júliusi Rómában megrendezendő világbajnokságra. Az eredményhez gratulálunk!

23. 6. 2022

Nagy Vanda sikere

2022.06.10-12 között  zajlott Léván disco-táncban az országos bajnokság, amelyen Nagy Vanda a 2.SM tanulója egyéniben 3., párosban 2. csapatban 4. helyen végzett. Eredményéhez gratulálunk !!!

23. 6. 2022

Tóth Noémi - Župný Race 2022

2O22.06.13.-án Smolenicén került megrendezésre a " Župný Race  2022 " elnevezésű verseny, amely 5km-es futásból és akadálypályából állt. Verseny győztese

3.SM tanulója Tóth Noémi lett. Az eredményéhez gratulálunk !
22. 6. 2022

Kempo Európa Bajnokság

2022. 05. 21-én  Szigetszentmiklóson került megrendezésre a Kempo Európa Bajnokság, amelyen  az  1.SM diákja Földes Noémi nagyon szépen szerepelt, hiszen a Light Contact Nő 16-17 évesek  63-69 kg-os kategóriájában a 2. helyen  végzett. Az eredményhez gratulálunk!

26. 5. 2022

Teqbal bajnokság az iskolánkban

2022.05.10-én iskolánk tornatermében első alkalommal került  sor  a teqbal bajnokság megrendezésére. A teqbal egy új labdajáték ( magyar találmány), a lábtenisz asztali változata, domború asztalon  futball-labdával játsszák. Az első alkalommal megszervezett versengésre a Középfokú Sportiskola diákjai közül   11 csapat nevezett be. Annak ellenére, hogy új sportágról van szó, színvonalas mérkőzéseket láthattunk.

11. 5. 2022

Nagy Vanda újabb sikerei

Nagy Vanda a II. SM tanulója a április 30-án Turócszentmártonban (Martin)  megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el.   Egyéniben  a 4. helyen, párosban 2. helyen, csapatban  szintén a 2.helyen végzett.  Eredményéhez gratulálunk !!!

4. 5. 2022

Diákjaink a megyei olimpián

2O22.április 28-án és 29-én Nagyszombatban került megrendezésre a megyei olimpia. Az olimpia nyitóünnepséggel kezdődött, amelyen diákjaink Kósa Tamás és Csörgő László voltak a zászlóvivők, sőt Kósa Tamás olvasta fel az olimpiai eskü szövegét. Diákjaink szép sikereket értek el, hiszen iskolánk asztalitenisz – csapata : Laczkó Bálint, Mészáros Donát, Danis Adrián, Karvai Patrik az 1.helyen végzett, ráadásul Laczkó Bálintot választották a verseny legjobb játékosának.

2. 5. 2022

Varga Tünde Emese - karate

Varga Tünde Emese a 2.SM tanulója április 9-én a  Pozsonyban megrendezett  karate országos bajnokságon a nagyon szép 3. helyen végzett az idősebb juniorok 68 kg-os  súlycsopotjában. Az eredményhez gratulálunk!

13. 4. 2022

Nagy Vanda sikerei disco-táncban

Nagy Vanda a 2.SM tanulója április 8-án és  9-én a  Pozsonyban megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el.

Egyéniben  a 4. helyen, csapatban a 3.helyen, párosban 2.helyen végzett. Vanda szlovák válogatott és TŠ Unlimited Levice versenyzője. Eredményeihez gratulálunk!!!

13. 4. 2022

Asztaliteniszezőink a megyei olimpián

Iskolánk asztaliteniszezői nagy csatában, nagyon magas színvonalú mérkőzésen 3:2 arányban győzedelmeskedtek  a Ladislav Dúbrava Gimnázium csapata felett, és így a  mi iskolánk  képviseli járásunkat a megyei olimpián, amely április  28-án Nagyszombatban kerül megrendezésre.   A csapat tagjai : Laczkó Bálint, Mészáros Donát, Danis Adrián, Karvai Patrik.  Az eredményhez  gratulálunk és sok sikert kívánunk a megyei olimpián!