Back to top

Sporteredmények

2022.06.22-től 25-ig Győrött került megrendezésre  az Ifjúsági Asztalitenisz Világfesztivál  300 versenyzővel, köztük 3. SM diákjával Laczkó Bálinttal, aki nagyon szépen szerepelt, hiszen párosban a legjobb 8 közé került, egyéniben pedig a legjobb 16 közé. Eredményéhez gratulálunk!

28. 6. 2022

2022.június 14-19-ig Bukarestben került megrendezésre a birkózó Európa – bajnokság. Hegedűs Réka, az 1.SM diákja a kadett korosztályban a nagyon szép 5. helyen végzett, és ezzel kvalifikálta magát a júliusi Rómában megrendezendő világbajnokságra. Az eredményhez gratulálunk!

23. 6. 2022

2022.06.10-12 között  zajlott Léván disco-táncban az országos bajnokság, amelyen Nagy Vanda a 2.SM tanulója egyéniben 3., párosban 2. csapatban 4. helyen végzett. Eredményéhez gratulálunk !!!

23. 6. 2022
2O22.06.13.-án Smolenicén került megrendezésre a " Župný Race  2022 " elnevezésű verseny, amely 5km-es futásból és akadálypályából állt. Verseny győztese

3.SM tanulója Tóth Noémi lett. Az eredményéhez gratulálunk !
22. 6. 2022

2022. 05. 21-én  Szigetszentmiklóson került megrendezésre a Kempo Európa Bajnokság, amelyen  az  1.SM diákja Földes Noémi nagyon szépen szerepelt, hiszen a Light Contact Nő 16-17 évesek  63-69 kg-os kategóriájában a 2. helyen  végzett. Az eredményhez gratulálunk!

26. 5. 2022

2022.05.10-én iskolánk tornatermében első alkalommal került  sor  a teqbal bajnokság megrendezésére. A teqbal egy új labdajáték ( magyar találmány), a lábtenisz asztali változata, domború asztalon  futball-labdával játsszák. Az első alkalommal megszervezett versengésre a Középfokú Sportiskola diákjai közül   11 csapat nevezett be. Annak ellenére, hogy új sportágról van szó, színvonalas mérkőzéseket láthattunk.

Az első helyen Hobot Dominik és Karvai Patrik a IV. SG  tanulói végeztek,  ők  képviselik iskolánkat a pozsonyi országos döntőben.

További sorrend : 2. hely Bindics Erik, Patasi Bence - IV.STC

3. hely Rados Félix, Végh Máté  - I. SM

4. hely Szalay Levente, Megyeri László -4.STC

11. 5. 2022

Nagy Vanda a II. SM tanulója a április 30-án Turócszentmártonban (Martin)  megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el.   Egyéniben  a 4. helyen, párosban 2. helyen, csapatban  szintén a 2.helyen végzett.  Eredményéhez gratulálunk !!!

4. 5. 2022

2O22.április 28-án és 29-én Nagyszombatban került megrendezésre a megyei olimpia. Az olimpia nyitóünnepséggel kezdődött, amelyen diákjaink Kósa Tamás és Csörgő László voltak a zászlóvivők, sőt Kósa Tamás olvasta fel az olimpiai eskü szövegét. Diákjaink szép sikereket értek el, hiszen iskolánk asztalitenisz – csapata : Laczkó Bálint, Mészáros Donát, Danis Adrián, Karvai Patrik az 1.helyen végzett, ráadásul Laczkó Bálintot választották a verseny legjobb játékosának.

Zsonglőrködésben Hobot Dominik győzedelmeskedett, aki 40 perc alatt 3928 labdaérintést végzett, anélkül, hogy a labda leesett volna. A 2. helyet szintén iskolánk diákja, Vonyik Márk szerezte meg.

Atlétikában a következő tanulók jutottak be a döntőkbe :

Fodor Rudolf, aki végül 400 méteres síkfutásban 2. lett

Varga Máté 200 méteres síkfutásban 4.

Tóth Nóémi  800 méteres síkfutásban 5.

Horváth Dominik 200 méteres síkfutásban 5.

Bátky Jázmin távolugrásban 6.

Mészáros Erik súlylökésben 7.

Keszegh Kyra  100 méteres síkfutásban 8.

Rajtuk kívül nagyon szépen szerepeltek: Tóth Lilla, Veszprémi Rebeka,Kohút Réka, Farkas Márk, Peöcz Bálint, Szekeres Áron. Az eredményeikhez gratulálunk !

2. 5. 2022
2022. április 27-én Észak- és Dél-Komáromban került megrendezésre a 3. Aranycsapat Kupa, amelyen iskolánk a nagyon szép 3. helyen végzett. A futsaltornán 8 csapat vett részt Erdélyből, Kárpátaljáról, a Vajdaságból, a Felvidékről és az anyaországból. A versenykiírás szerint a küzdelmek két négyes csoportban zajlottak, amelyekből az első két helyezett jutott az elődöntőkbe. A mérkőzéseket a nagyon magas színvonal jellemezte. Iskolánk a csoportban a 2. helyen végzett, csupán a végső győztestől, Kárpátalja válogatottjától kapott ki nagyon szoros küzdelemben. Az elődöntőben a vajdasági Nyers István Akadémia csapatával rendes játékidőben 2:2, sajnos a büntető párharcot 3:1-re elveszítettük. A 3. helyért vívott csatát a tatabányai Árpád Gimnázium csapatával szemben 2:0-ra megnyertük. A torna legjobb kapusa díjat Németh Attila, a 3. SG tanulója érdemelte ki.
A csapat tagjai: Hobot Dominik, Csicsó Richárd, Németh Attila, Tarcsi Róbert, Méri Péter, Dömény Máté, Botló László, Mészáros Erik, Szüllő Gábor és Vonyik Márk.
Az eredményhez gratulálunk!
28. 4. 2022

Nagy Vanda a 2.SM tanulója április 8-án és  9-én a  Pozsonyban megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el.

Egyéniben  a 4. helyen, csapatban a 3.helyen, párosban 2.helyen végzett. Vanda szlovák válogatott és TŠ Unlimited Levice versenyzője. Eredményeihez gratulálunk!!!

13. 4. 2022

Iskolánk asztaliteniszezői nagy csatában, nagyon magas színvonalú mérkőzésen 3:2 arányban győzedelmeskedtek  a Ladislav Dúbrava Gimnázium csapata felett, és így a  mi iskolánk  képviseli járásunkat a megyei olimpián, amely április  28-án Nagyszombatban kerül megrendezésre.   A csapat tagjai : Laczkó Bálint, Mészáros Donát, Danis Adrián, Karvai Patrik.  Az eredményhez  gratulálunk és sok sikert kívánunk a megyei olimpián!